Reklamnú LED obrazovku v centre mesta Pezinok vidí denne takmer 30.000 ľudí. Je umiestnená  pri hlavnej komunikácii v smere z Bratislavy do Modry a Senca.

Moderné reklamné médium umiestnené na intenzívnej  automobilovej, autobusovej a železničnej križovatke okresu Pezinok v plnej miere nahrádza klasické reklamné plochy s výhodou pohyblivej kampane. V rámci reklamného času si klienti môžu ľubovoľne striedať dodané vizuály resp. animácie, ktoré sú zobrazené do pár hodín od zadania reklamy.  Ponúkame tiež služby grafického návrhu reklamy a programy, ktoré vieme prispôsobiť na mieru zákazníkovi. V prípade dlhodobej spolupráce vieme poskytnúť zvýhodnené ceny.

V rámci reklamného času si klienti môžu ľubovoľne striedať dodané vizuály resp. animácie, ktoré sú zobrazené do pár hodín od zadania reklamy.  Ponúkame tiež služby grafického návrhu reklamy a programy, ktoré vieme prispôsobiť na mieru zákazníkovi. V prípade dlhodobej spolupráce vieme poskytnúť zvýhodnené ceny.príklad pohyblivej reklamy:>>> AKTUÁLNY CENNÍK

KONTAKTNÉ ÚDAJE
+421 903 791 543
obrazovka(a)vistareal.sk
www.vistareal.sk